seznamka / zboží / práce / firmy ... www.oko.cz
 
Search:
I Am
Looking for
Reason
Country
Region
Marital status
Sign
Age
Height
Weight
With photo only

hearts

Online users: 217
Adverts: 2121
Men: 882
Women: 1134
Other 105

User's profile: horova.hana
Nick: horova.hana
Gender: Female
Orientation: Straight
Age: 57
Height: 165
Weight: 90
Body type: Fatter
Education: High school

Only registered users can write comments to profiles.
SANDRA.JAMEEH 10/30/2012 9:04:02 PM
hello dear my name is Sandra i saw your profile today on this site and i become interested in you so i will like you to mail me on (sandrajameeh@hotmail.com) so that i will send you my picture and details about me because i have something VERY important to tell you thanks Sandra (sandrajameeh@hotmail.com)
Answer

faithjohnson534 2/27/2013 11:16:38 PM
ahoj Moje meno je viera Johnson videl som váš profil dnes (seznamka.oko.eu) a stal intrested vo vás, budem tiež rád, aby vedeli, že viac, a ja chcem Vám poslať e-mail na moju e-mailovú adresu, takže môžem dať môj obrázok, aby ste vedeli, na koho som am.Here je môj email addr (faithjohnson872@yahoo.com) Verím, že môžeme prejsť od tady! Čakám na váš mail na moju e-mailovú adresu vyššie. viera. (Spomeňte si na diaľku alebo farba nie je záležitosť, ale láska veľa veciach v živote) prosím, kontaktujte ma here (faithjohnson872@yahoo.com) Hello My name is faith Johnson i saw your profile today(seznamka.oko.eu) and became intrested in you,i will also like to know you the more,and i want you to send an email to my email address so i can give you my picture for you to know whom i am.Here is my email addre (faithjohnson872@yahoo.com) I believe we can move from here!I am waiting for your mail to my email address above. faith. (Remeber the distance or colour does not matter but love matters alot in life) please contact me here (faithjohnson872@yahoo.com)
Answer

alibaby 5/1/2014 5:31:36 PM
ahoj Mé jméno je slečna Alimi Alibo, viděl jsem dnes váš kontakt, když jsem hledal někoho, kdo pochopili, co je Láska.já myslím, že můžeme společně klikněte a udělat něco dobrý.prosím pokusit kontaktujte mě, protože mám něco důležitého probrat s vámi. rád bych vám ukázat můj obrázek a zároveň dozvíte více o já sám.laskavě dostat přímo na mě z tohoto mého e-mailu, prosím (alimi10@hotmail.com), nebo můžete mi dát svůj vlastní e-mail, aby vás dostat. Slečna Alimi Alibo .......................................... Hello My name is Miss Alimi Alibo ,I saw your contact today when I was searching for Somebody who understand what is Love.I think we can click together and make something good.Please try to contact me because I have something Important to discuss with you.I would like to show you my picture and at the same time tell you more of myself.Kindly reach me directly from this my email please(alimi10@hotmail.com) or you can give me your own email to reach you. Miss Alimi Alibo
Answer

<< Back
just logged